Rusty 1

Rusty 1

40,80 € Zľava 17%
49,16 €
S DPH (za 1 m2)

Prírodný kameň

Obklady RUSTY sú pre svoj rustikálny dizajn a farby zaujímavým doplnkom každej fasády a steny. Prírodný materiál bridlice a typická farba kameňa zaujme naozaj každého.

Prírodné kamene dodajú interiéru a extérieru individuálny charakter. Jeho použitie na jednotlivých stenách alebo v niektorých častiach priestorov v nich vytvára prírodnú atmosféru. Obklady majú tvar obdĺžnika, ktorý je osadený do písmena Z. Vďaka tomu spracovaniu nie sú vo výsledku vidieť spoje a dochádza tak k celistvosti obloženej plochy. Jednotlivé pásky obkladu sú vzájomne zlepené lepidlom zo živice.

Dopytový formulár
close

Dopytový formulár 

Prírodný kameň je pre svoju odolnosť a trvanlivosť ideálny stavebný materiál. V súčasnosti prechádza dalšou renesanciou. Jeho miesto je všade tam, kde chceme zdôrazniť hodnotu, silu a pravdivosť prírodného materiálu.

Vedeli ste že...

Prírodné kamene sú horniny vytvorené v prírode. Prírodné kamene sa delia na mramory a žuly. Mramory sú mäkké a savé materiály, preto je ich životnosť neporovnatelne menšia ako je to u žúl. Žuly sú menej savé, pevné a skvele odolávajú zubu času.

Pri výrobe sa musia dovezené kameňe spracovať - je to zdĺhavý a náročný proces. Používajú sa k tomu väčšinou diamantové kotúče, takže čím viac je kameň vypracovaný, tým vyššia je aj cena prírodného kameňa.

Tabuľka dát

Odtieň
Melírový
Rozmery Š x V x H (cm)
40 x 10 x 2,5
Formát
Stredný
Hmotnosť m2 (kg)
29,5
Použitie
Exteriér - Interiér
Rohové kusy
Nie
Škára súčasťou
Nie

Dopytový formulár