Andezit A87

Andezit A87

14,90 €
S DPH (za 1 m2)

V ponuke aj ako dlažba, hrúbka 2 - 4 cm.

Nepravidelný štiepaný prírodný kameň andezit obklad vhodný na vonkajšie obklady, interiérové obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, na krb a na fasádne obklady. Tento obkladový kameň sa vyznačuje svojou vysokou mrazuvzdornosťou . Obloženie fasády, schodov, či krbu z tohto druhu kameňa pôsobí historicky a zároveň nadčasovo.

Dopytový formulár
close

Dopytový formulár 

Prírodný kameň Andezit

Andezit je veľmi obľúbený domáci prírodný kameň. Andezit patrí medzi veľmi pevné materiály s takmer nulovou nasiakavosťou, je ideálny na vonkajšie obklady a dlažby. Pre obklad na stenu sa najčastejšie používa hrúbka kameňa 1-3 cm. Vďaka svojej pevnosti je andezit veľmi vhodný na dlažbu príjazdovej cesty, chodníky, terasy, do altánkov, využiť sa dá aj ako šľapáky do trávy. Prírodný kameň andezit má priaznivý pomer ceny a kvality.

Štiepaný prírodný kameň vhodný ako obklad aj dlažba, používa sa na vonkajšie obklady, interiérové obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, kameň na krb, fasádne obklady, vhodný na chodníky okolo domu, príjazdové cesty, kamenné terasy, kameň do altánku, kamenné dlažby do záhrady, vhodné aj na suchý múrik.

Prírodný kameň nepravidelných tvarov sa získava štiepaním z veľkých kusov kameňa. Štiepaný prírodný kameň sa najčastejšie použiva na obklady alebo kamenné dlažby v exteriéri i interiéri.

Tabuľka dát

Odtieň
Tmavý
Rozmery Š x V x H (cm)
priemer 15 -40 x 1 -3
Formát
Stredný
Hmotnosť m2 (kg)
35
Použitie
Exteriér - Interiér
Rohové kusy
Nie
Škára súčasťou
Nie

Dopytový formulár