Filtrovať podľa

Cena

Cena

-

Plotové tvárnice

 • Duvar

  4,38 €

  Cena je za 1 ks (tvárnica celá, farba sivá). V ponuke máme viacero farebných prevedení.

  V prípade záujmu Vám radi vypracujeme cenovú ponuku.

  Duvar

  Sortiment murovacích tvaroviek  Duvar tvorí ucelený systém na stavbu plotov, múrov či rôznych stavebných objektov. Technológia umožňuje stavať tradičným spôsobom maximálne presne a kvalitne.  Tvarovky sa vyrábajú z prírodných materiálov – drveného kameňa, piesku a cementu. Následne sú opracované technológiou otĺkania, hotová stavba tak pôsobí antickým dojmom, ale zároveň rešpektuje požiadavky zákazníka a cítenie architekta. 

 • Casser

  6,00 €

  Cena je za 1 ks (tvárnica dvojstranne štiepaná celá, farba sivá). V ponuke máme viacero farebných prevedení.

  V prípade záujmu Vám radi vypracujeme cenovú ponuku.

  Casser

  Nepravidelne štiepané pohľadové plochy na čelnej a zadnej strane plotových tvárnic a tónovaná farba robia z každého prvku unikát. Vedľa svojej pôvodnej funkcii získavajú tvarovo krásne a prirodzene pôsobiace záhradné steny čoraz viac na význame. Sú dekoratívne, opticky výrazné a možno ich integrovať takmer do každej záhrady a krajiny. Plotový systém Casser slúži okrem iného aj na ohradenie pozemku ako obojstranne voľne stojaca zástena, deliaca a protihluková ochrana a tiež ako spevnenie svahu alebo terasy.

 • Duvar Light

  6,06 €

  Cena je za 1 ks (tvárnica celá). V ponuke máme viacero farebných prevedení.

  V prípade záujmu Vám radi vypracujeme cenovú ponuku.

  Duvar Light

  Povrch a hrany tvaroviek systému Duvar Light sú opracované technológiou tzv.  softantikovania. Výsledný efekt jemne opracovaných tvárnic tak pôsobí ucelene a veľmi harmonicky.