Mramor M15

Mramor M15

8,50 €
S DPH

Cena je za 25 kg vrece, frakcia 4 - 8 mm. V ponuke aj frakcie 8 -16 mm a 16 - 32 mm.

Dekoračné štrky nazývané aj ako okrasné kamenivo sú vhodné do okrasných záhrad a majú široké využitie. Okrasný štrk sa využíva najmä pri výstavbe skaliek, tvorbe záhonov, zásype spevnených plôch v záhrade, či skrášlenia okolia domu. Dekoračný štrk sa dodáva vo viacerých veľkostiach. Dekoračný kameň sa čoraz viac teší obľube vďaka svojej bezúdržbovosti. Z praktického hľadiska si nájde okrasný štrk svoje uplatnenie najmä okolo domu, ako lepší zvod dažďovej vody. Realizácie z prírodného kameňa tohto druhu sú veľmi jednoduché. Dekoračný štrk je balený v 25 kg vreciach, pre väčšie realizácie je balený v big-bagoch.

Dopytový formulár
close

Dopytový formulár 

Dekoračné štrky sú drvené, triedené a okruhliaky omieľané kamienky vo frakciách od 5 do 100 mm. Sú vhodné ako dekorácia v okrasnej záhrade pri úprave záhonov, skaliek, jazierok, vysypávanie chodníkov, ale aj v interiéri, kvetináčoch a pod. Používajú sa ako alternatíva alebo doplnok k mulčovacej kôre a farbeným štiepkam. Prírodné kamene sú hygienycky nezávadné a preto sú vhodné aj napr. do akvárií.

Dekoračné kamene - Štrk je vhodný do okrasných záhrad má široké využitie. Realizácie z prírodného kameňa tohto druhu sú veľmi jednoduché. Dekoračné štrky sú balené v 25 kg vreciach.

Dekoračné štrky od nás spestria každú záhradu. Štrky ponúkame v mnohých farbách a frakciách.

Dopytový formulár