Gneis G55

Gneis G55

31,50 € Zľava 10%
35,00 €
S DPH (za 1 m2)

Prírodný kameň 4 x rezaný.

Rôzne dĺžky 5 - 25cm, výška 5 cm, 7,5cm, 10 cm.

Pílené pásy Gneis v hnedej farbe, naformátovaný z nepravidelného kameňa na presné výšky. Dĺžka jednotlivých pásikov je rôzna. Takýto obklad je vhodný na vonkajšie obklady ako aj do interiéru. Gneis patrí k nasiakavým materiálom a preto je potrebné ho hneď po nalepení na stenu naimpregnovať.

Dopytový formulár
close

Dopytový formulár 

Obkladové panely z kameňa ponúkajú široké možnosti využitia pri rekonštrukcii interiéru aj exteriéru. Vďaka rýchlej inštalácií vám umožnia behom krátkej doby zmeniť steny v interiéri, fasádu domu, múry a oplotenie presne podľa vašich predstáv s minimom námahy a za priaznivú cenu.

Kamenné obkladové pásiky sa stávajú módnym trendom ako dekoračný prvok rodinných domov, bytov aj komerčných priestorov. Obkladové panely nachádzajú svoje uplatnenie v exteriéroch aj interiéroch. V praxi sa najčastejšie obkladajú obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne, krby, chodby a ešte oveľa viac. Možnosti kamenných obkladov sú naozaj nevyčerpateľné. 

Prírodný kameň je pre svoju odolnosť a trvanlivosť ideálny stavebný materiál. V súčasnosti prechádza dalšou renesanciou. Jeho miesto je všade tam, kde chceme zdôrazniť hodnotu, silu a pravdivosť prírodného materiálu.

Tabuľka dát

Odtieň
Tmavý
Rozmery Š x V x H (cm)
rôzna dĺžka 5 - 25, 5 - 7,5 - 10 x 1 -3
Formát
Stredný
Hmotnosť m2 (kg)
36
Použitie
Exteriér - Interiér
Rohové kusy
Nie
Škára súčasťou
Nie

Dopytový formulár