Tehlový obklad 003

Tehlový obklad 003

39,96 € Zľava 11%
44,90 €
S DPH (za 1 m2)

Rustikálne tehlové obklady s pieskovaným povrchom.

Povrchová úprava pre dokonalý pocit starej tehly - ešte viac prírodný vzhľad. Obklady sú vhodné do interiéru aj exteriéru.

Dopytový formulár
close

Dopytový formulár 

Vonkajšie a vnútorné tehlové obklady vyrobené z pálenej hliny s vysokou životnosťou a kvalitou. Tehlové obklady sú vďaka svojim vlastnostiam stále viac žiadané. Tento čisto prírodný materiál nemá žiadne negatívne dopady na prírodu a zdravie človeka. Fasáda naďalej prirodzene dýcha. Obkladové pásiky sa môžu použiť aj na zateplené fasády. Farebnosť obkladu sa dosahuje primiešaním rôznych druhov hlín a výškou teploty výpalu.

Tehlové obklady, inak nazývané aj tehlové pásiky sa používajú na obloženie plotov, múrov, soklov, stien, kozubov a veľa iného. Tak ako v interiéri, tak aj v exteriéri dodávajú charakteristický a nezameniteľný výraz. Stopercentnú imitáciu celej tehly dosiahnete použitím rohových kusov v tvare "L".

Tehlové obkladové pásiky sú vhodným stavebným doplnkom pre novostavby, ako aj na rekonštrukcie stavieb, pretože sú mrazuvzdorné a trvácne. Udržiavajú si farebnosť, nevyžadujú skoro žiadnu ďalšiu údržbu a dobre znášajú teplotné výkyvy. 

Tabuľka dát

Odtieň
Tehlový
Rozmery Š x V x H (cm)
21 x 6,5 x 1 - 1,5
Formát
Malý
Hmotnosť m2 (kg)
24
Použitie
Exteriér - Interiér
Rohové kusy
Áno
Škára súčasťou
Nie

Dopytový formulár