Rustik vulcano

Rustik vulcano

38,51 € Zľava 17%
46,40 €
S DPH (za 1 m2)

Prírodné tehlové obklady RUSTIK.

Všade tam, kde túžite mať útulný interiér, či zaujímavú rustikálnu fasádu, Vám doporučujeme použiť pálené tehlové obklady. Sú vhodné na zateplené novostavby, či na rekonštrukciu starších domov. Obklady majú nasiakavosť 7-9%, a v testoch vydržali bez problémov 70 rozmrazovacích cyklov. Ostávajú farebne stále, na fasáde nevyžadujú ďalšiu údržbu. Sú vyrobené z prírodných materiálov, takže sú úplne bezpečné pre ľudské zdravie.

Dopytový formulár
close

Dopytový formulár 

Vonkajšie a vnútorné tehlové obklady vyrobené z pálenej hliny s vysokou životnosťou a kvalitou. Tehlové obklady sú vďaka svojim vlastnostiam stále viac žiadané. Tento čisto prírodný materiál nemá žiadne negatívne dopady na prírodu a zdravie človeka. Fasáda naďalej prirodzene dýcha. Obkladové pásiky sa môžu použiť aj na zateplené fasády. Farebnosť obkladu sa dosahuje primiešaním rôznych druhov hlín a výškou teploty výpalu.

Tehlové obklady, inak nazývané aj tehlové pásiky sa používajú na obloženie plotov, múrov, soklov, stien, kozubov a veľa iného. Tak ako v interiéri, tak aj v exteriéri dodávajú charakteristický a nezameniteľný výraz. Stopercentnú imitáciu celej tehly dosiahnete použitím rohových kusov v tvare "L".

Tehlové obkladové pásiky sú vhodným stavebným doplnkom pre novostavby, ako aj na rekonštrukcie stavieb, pretože sú mrazuvzdorné a trvácne. Udržiavajú si farebnosť, nevyžadujú skoro žiadnu ďalšiu údržbu a dobre znášajú teplotné výkyvy. 

Tabuľka dát

Odtieň
Tmavý
Rozmery Š x V x H (cm)
28 x 6,5 x 1,5
Formát
Stredný
Hmotnosť m2 (kg)
21
Použitie
Exteriér - Interiér
Rohové kusy
Áno
Škára súčasťou
Nie

Dopytový formulár