Manus Tonga

Manus Tonga

42,00 €
S DPH (za 1 m2)

Veľkú obľubu si získali aj obkladové pásiky KLINKER, ktoré tiež slúžia na dotvorenie interiéru a exteriéru. Obklad s pásikmi môže vytvoriť konečnú povrchovú úpravu fasády pri novostavbách, rekonštruovaných objektoch i pri rôznych zatepľovacích systémoch. Pásiky KLINKER vďaka tvrdosti tehly KLINKER sa dajú narezať resp. vyrábať v 10 až 14 mm hrúbke, čo pri lícových pásikoch nie je možné. Široká ponuka farieb, tvarov i dizajnu tehál, pásikov aďaľších doplnkov, splnia aj najnáročnejšie želania na tvorbu skutočne originálnej podoby domu a jeho okolia.

Dopytový formulár
close

Dopytový formulár 

Vonkajšie a vnútorné tehlové obklady vyrobené z pálenej hliny s vysokou životnosťou a kvalitou. Tehlové obklady sú vďaka svojim vlastnostiam stále viac žiadané. Tento čisto prírodný materiál nemá žiadne negatívne dopady na prírodu a zdravie človeka. Fasáda naďalej prirodzene dýcha. Obkladové pásiky sa môžu použiť aj na zateplené fasády. Farebnosť obkladu sa dosahuje primiešaním rôznych druhov hlín a výškou teploty výpalu.

Tehlové obklady, inak nazývané aj tehlové pásiky sa používajú na obloženie plotov, múrov, soklov, stien, kozubov a veľa iného. Tak ako v interiéri, tak aj v exteriéri dodávajú charakteristický a nezameniteľný výraz. Stopercentnú imitáciu celej tehly dosiahnete použitím rohových kusov v tvare "L".

Tehlové obkladové pásiky sú vhodným stavebným doplnkom pre novostavby, ako aj na rekonštrukcie stavieb, pretože sú mrazuvzdorné a trvácne. Udržiavajú si farebnosť, nevyžadujú skoro žiadnu ďalšiu údržbu a dobre znášajú teplotné výkyvy. 

Tabuľka dát

Odtieň
Melírový
Rozmery Š x V x H (cm)
24 x 7,1 x 1,4
Formát
Stredný
Hmotnosť m2 (kg)
26
Použitie
Exteriér - Interiér
Rohové kusy
Áno
Škára súčasťou
Nie

Dopytový formulár