Calore

Calore

42,00 €
S DPH (za 1 m2)

Pásiky z lícových tehál vysokej kvality dodajú vašej stavbe výnimočný vzhľad a jedinečnosť. Ponúkajú bohatú škálu farebných odtieňov a povrchových úprav, sú odolné voči poveternostným vplyvom, farebne stále, podieľajú sa na vytváraní príjemnej klímy v dome. Sú využiteľné v exteriéri aj interiéri, na obklady soklov, celých stavieb, oplotení, krbov, stien či múrov. Efekt na fasáde je vďaka rohovým pásikom na nerozoznanie od klasických lícových tehál.

Dopytový formulár
close

Dopytový formulár 

Vonkajšie a vnútorné tehlové obklady vyrobené z pálenej hliny s vysokou životnosťou a kvalitou. Tehlové obklady sú vďaka svojim vlastnostiam stále viac žiadané. Tento čisto prírodný materiál nemá žiadne negatívne dopady na prírodu a zdravie človeka. Fasáda naďalej prirodzene dýcha. Obkladové pásiky sa môžu použiť aj na zateplené fasády. Farebnosť obkladu sa dosahuje primiešaním rôznych druhov hlín a výškou teploty výpalu.

Tehlové obklady, inak nazývané aj tehlové pásiky sa používajú na obloženie plotov, múrov, soklov, stien, kozubov a veľa iného. Tak ako v interiéri, tak aj v exteriéri dodávajú charakteristický a nezameniteľný výraz. Stopercentnú imitáciu celej tehly dosiahnete použitím rohových kusov v tvare "L".

Tehlové obkladové pásiky sú vhodným stavebným doplnkom pre novostavby, ako aj na rekonštrukcie stavieb, pretože sú mrazuvzdorné a trvácne. Udržiavajú si farebnosť, nevyžadujú skoro žiadnu ďalšiu údržbu a dobre znášajú teplotné výkyvy. 

Tabuľka dát

Odtieň
Melírový
Rozmery Š x V x H (cm)
21,5 x 6,5 x 2,3
Formát
Malý
Hmotnosť m2 (kg)
33
Použitie
Exteriér - Interiér
Rohové kusy
Áno
Škára súčasťou
Nie

Dopytový formulár