Betónové oplotenie kameň OST

Betónové oplotenie kameň OST

80,00 €
S DPH

Cena je za 1 bm (bežný meter) oplotenia v základnej šedej farbe. V ponuke máme viacero farebných prevedení.

V prípade záujmu Vám radi vypracujeme cenovú ponuku.

Betónové oplotenie kameň OST.

Je oplotenie, ktoré pripomína opracovaný prírodný kameň v tvare štvorca. U oplotenia OST je možné ľahko dosiahnuť výšku stĺpov podľa požiadaviek zákazníka, pretože stĺpy je možné vyskladať do ľubovolnej výšky. Dĺžku sokla je možné upraviť – skrátiť rezaním, alebo naopak predĺžiť vyskladaním viacerých soklových tvárnic do akejkoľvek dĺžky. Oplotenie OST je vyrábané v dvoch prevedeniach a to základové – zalievacie (vyžaduje betónový základ po celej dĺžke oplotenia), alebo bezzákladové (bet. základ sa buduje iba pod stĺpami). Pri bezzákladovom soklovom prevedení nie je možné soklovú časť predĺžiť.

Dopytový formulár
close

Dopytový formulár 

Ponúkame Vám okrasné betónové Bariérové oplotenia a uličné oplotenia vo viacerých vzoroch a farbách. Výhodou bariérového oplotenia je rýchla montáž, prijateľná cena, bezúdržbovosť..

U tohto typu oplotenia je možné ľahko dosiahnuť výšku stĺpov podľa požiadaviek zákazníka, pretože stĺpy je možné vyskladať do ľubovolnej výšky. Dĺžku sokla je možné upraviť – skrátiť rezaním, alebo naopak predĺžiť vyskladaním viacerých soklových tvárnic do akejkoľvek dĺžky.

Dopytový formulár